Професионална прахосмукачка Karcher T 7/1 Classic




Професионална прахосмукачка Karcher T 7/1 Classic
289,00 лв.
- Stock: По запитване
- Производител: Karcher
- Арт. номер: 1.527-202.0

Ниско тегло
В сравнение с конкурентните модели до 50 процента по-ниско тегло с идентичен обем на контейнера.

Касета на основния филтър за оптимално отделяне на прах
Постоянният основен филтър се грижи за оптимално отделяне на прах и по този начин позволява работа без филтърна торбичка.

Максимална смукателна мощност при същевременно минимална консумация на енергия
Оптимизираният въздушен поток осигурява отлична мощност на засмукване, като по този начин прави мощните турбини излишни. В сравнение с конкурентните модели почти 25 процента по-ниска консумация на енергия. По-висока мощност на засмукване на подовата дюза в сравнение с конкурентните модели с 25 процента по-ниска консумация на енергия.

Кука за кабела
Удобното закрепване на захранващия кабел към куката за кабела предотвратява опасности по време на транспортиране.
Оборудване
- Смукателен маркуч: 2 м
- Коляно: Пластмаса
- Засмукваща тръба: 3 бр., 350 мм, Пластмаса
- Превключваща се дюза за почистване на подове
- Дюза за почистване на фуги
- Филтърна торбичка: 10 бр., Флиис
- Предпазен филтър за двигателя
- Постоянна филтърна кошница: Флиис
- Материал на контейнера: Пластмаса
- Кука за кабела
Вакуум (mbar/kPa) | 235 / 23,5 |
Дължина на кабела | 7.5 |
Количество въздух (l/sek) | 40 |
Обем на контейнера | 7 л |
Размери [Д х Ш х В] (мм) | 375 x 285 x 310 мм |
Стандартна номинална ширина | 35 |
Тегло (кг.) | 3.50 |
Напрежение (V) | 220 - 240 |
Номинална входяща мощност (W) | 850 |
Ниво на шум (dB) | 62 |
Производител: Karcher
Компактната, лека и с многостранно приложение водоструйка без загряване HD 6/13 CХ Plus убеждава с отлична мобилност и е подходяща както за работа в с..
2429,00 лв.
Производител: Karcher
Компактната, лека и с многостранно приложение водоструйка без загряване HD 6/13 C убеждава с отлична мобилност и е подходяща както за работа в стоящо ..
2109,00 лв.
Производител: Karcher
С мощност от 150 бара, HD 7/15 G от серията Gasoline Advanced гарантира най-добрите резултати на почистване по всяко време. Водоструйката е оборудвана..
5059,00 лв.
Производител: Karcher
Характеристики и предимства
Максимална независимост
Снабдени с надеждни двигатели Honda респ. Yanmar за места без ел..
8499,00 лв.
Производител: Karcher
Новият "Upright"-клас (изправена стойка) на пароструйките се отличава преди всичко с новата хоризонтална концепция на уреда. Така се постига минимално..
4899,00 лв.